Herní server herna.net | hry online

vstup do hry

Aby nám bylo na www.herna.net příjemně ...

V poslední době vykrystalizovaly dva problémy související s nárustem počtu návštěvníků: otravování v hlavním pokecu a podvádění při hře. Toto jsou přijatá opatření.

1) Otravování v pokecu


Hlavní pokec na www.herna.net slouží zejména pro hlednání spoluhráčů a domlouvání se o hrách. Neříkám, že není možné ho použít i pro pozdravy nebo pro "kecání", ale je potřeba dodržovat míru. Pokud si povídáte a někdo vám naznačí, že rušíte, běžte si povídat ke stolu.
Otravování, urážení nebo "tapetování" (posílání nesmyslů) nebudeme trpět.

Přijatá opatření:
  - Nově registrovaní hráči nemůžou psát do hlavního pokecu (stejně jako hosté). Možnost psát do hlavního pokecu se automaticky aktivuje po strávení určitého času na herně.
  - Založeni "Strážci herny", skupinka hráčů, která má právo kteréhokoli hráče okamžitě vyřadit z pokecu. Pokud chceš být jedním ze strážců herny, napiš soukromý vzkaz hráči Filepra.

2) Podvádění

Podvádění není přípustné. Hráč, který se dopustí podvodu, riskuje zablokování přístupu do herny a zveřejnění veškerých dostupných informací kromě jména, a e-mailu, který uvedl při registraci, tzn. zejména účty, které používal a IP adresu ( číslo, které identifikuje počítač v internetu).

Při rozhodování, zda se jedná o podvod, budou použity veškreré dostupné informace, zejména: analýza přístupů na hernu ze stejných IP adres, informace o výsledcích her, informace o volbě spoluhráčů a záznamy o průbězích her.

Není možné, aby jedna osoba používala víc, než jeden účet.
Pokud sis účtů registroval/a víc, můžeš to napravit tím, že budeš odted' používat jen jeden z nich a nebudeš registrovat další.

Pokud vás hraje více z jedné IP adresy (stejného počítače, více lidí od stejného poskytovatele), nemusíte mít strach. IP adresa samotná není rozhodující, viz výše.

Přijatá opatření:
Podezření na podvodníky hlašte na dohled@talon.cz. Nepište o podezřeních do diskuse, protože tím hráče varujete a oni si budou dávat pozor. Pokud nebudou o podezřeních vědět, a budou v podvodech pokračovat, bude pro nás mnohem snazší je usvědčit.

Filepra